Vítají Vás služby řezání pro slolaře

Sériová výroba

Sériová výroba

Máme výrobní prostory, vybavení i postupy, které nám umožňují sériově vyrábět téměř jakýkoli nábytek v krátkém čase a ve vysoké kvalitě. Neváhejte a obraťte se na nás s poptávkou výroby Vašeho sériového produktu. Výrobek můžeme navrhnout, odladit veškeré konstrukční detaily a následně i vyrobit a dodat.

Sériově vyrábíme nábytek kancelářský, hotelový i pro domácnosti.

Chcete si vybavit váš dům, byt či kancelář? Nabízíme výrobu originálního, moderního, ale především funkčního nábytku, který splní všechna vaše očekávání. Díky nábytku na míru využijete prostor a co víc, dodá vašemu domu individualitu a originalitu, což s jednotným standardním nábytkem z obchodu nedosáhnete.

Hlavní benefity spolupráce s námi

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří nám dodávají ty nejkvalitnější materiály, a právě díky tomu můžeme zaručit dlouhodobou životnost nábytku a spokojenost klientů. Máme mnohaleté zkušenosti, ke každé zakázce přistupujeme profesionálně a respektujeme představy a přání klienta.

Poradíme a pomůžeme

Ručíme za kvalitu

Možnost dodání

Profesiální tým

Poskytujeme kvalitní práci od řezání a formátování plošných materiálů, až po kompletní olepování, CNC obrábění, nebo poradenství v oblasti služeb pro stolaře. Samozřejmostí je také rozvoz po okolí Ostravsku.