Vítají Vás služby řezání pro slolaře

Olepování hran

Olepování hran

Provádíme strojní olepování hran na moderních strojích zaručujících vysokou optickou a technologickou kvalitu dílce. Vaše dílce opatříme hranami dle Vašeho přání a výběru. Nabízíme možnost lepení celého spektra hran ABS ve standardních tloušťkách 0,5 mm, 1 mm a 2 mm a také dýhových, vrstvených hran a nákližků.

Lepení je prováděno standardně lepidly EVA. Lepení na bázi PUR je také možno zajistit po konzultaci na jedné z našich filiálek.

Chcete si vybavit váš dům, byt či kancelář? Nabízíme výrobu originálního, moderního, ale především funkčního nábytku, který splní všechna vaše očekávání. Díky nábytku na míru využijete prostor a co víc, dodá vašemu domu individualitu a originalitu, což s jednotným standardním nábytkem z obchodu nedosáhnete.

Hlavní benefity spolupráce s námi

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří nám dodávají ty nejkvalitnější materiály, a právě díky tomu můžeme zaručit dlouhodobou životnost nábytku a spokojenost klientů. Máme mnohaleté zkušenosti, ke každé zakázce přistupujeme profesionálně a respektujeme představy a přání klienta.

Poradíme a pomůžeme

Ručíme za kvalitu

Možnost dodání

Profesiální tým

Poskytujeme kvalitní práci od řezání a formátování plošných materiálů, až po kompletní olepování, CNC obrábění, nebo poradenství v oblasti služeb pro stolaře. Samozřejmostí je také rozvoz po okolí Ostravsku.