Vítají Vás služby řezání pro slolaře

CNC Obrábění

CNC Obrábění

Díky modernímu CNC stroji jsme schopni obrábět tvarově složité součásti v krátkém čase a s vysokou přesností. Na vlastním 5-ti osém CNC stroji zajišťujeme frézování dřeva, překližek, MDF, DTD, DTDL, HPL, Corianu a Staronu

Jsme schopni zajistit frézování od menších sérií až po vetší série výrobku. Frézování dveřních křídel (formátování, falc, výřezy pro sklo, panty, bezfalcové panty, zámky, atd.)

Chcete si vybavit váš dům, byt či kancelář? Nabízíme výrobu originálního, moderního, ale především funkčního nábytku, který splní všechna vaše očekávání. Díky nábytku na míru využijete prostor a co víc, dodá vašemu domu individualitu a originalitu, což s jednotným standardním nábytkem z obchodu nedosáhnete.

Hlavní benefity spolupráce s námi

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří nám dodávají ty nejkvalitnější materiály, a právě díky tomu můžeme zaručit dlouhodobou životnost nábytku a spokojenost klientů. Máme mnohaleté zkušenosti, ke každé zakázce přistupujeme profesionálně a respektujeme představy a přání klienta.

Poradíme a pomůžeme

Ručíme za kvalitu

Možnost dodání

Profesiální tým

Poskytujeme kvalitní práci od řezání a formátování plošných materiálů, až po kompletní olepování, CNC obrábění, nebo poradenství v oblasti služeb pro stolaře. Samozřejmostí je také rozvoz po okolí Ostravsku.