Vítají Vás služby řezání pro slolaře

Řezání plošných materiálů

Řezání plošných materiálů

Nabízíme širokou škálu služeb v oboru truhlářství, mezi než patří řezání, olepování hran a výroba kompletních nábytkových dílů, včetně potřebných montážních otvorů, které mohou využít nejen zkušení truhláři, ale také domácí kutilové. Poskytujeme řezání deskových materiálů, dřevotřísek, laminovaných desek a dalších.

Pořez provádí naši kvalifikovaní pracovníci na moderních a spolehlivých strojích, díky čemuž zaručujeme vysokou kvalitu jednotlivých dílů.

Chcete si vybavit váš dům, byt či kancelář? Nabízíme výrobu originálního, moderního, ale především funkčního nábytku, který splní všechna vaše očekávání. Díky nábytku na míru využijete prostor a co víc, dodá vašemu domu individualitu a originalitu, což s jednotným standardním nábytkem z obchodu nedosáhnete.

Hlavní benefity spolupráce s námi

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří nám dodávají ty nejkvalitnější materiály, a právě díky tomu můžeme zaručit dlouhodobou životnost nábytku a spokojenost klientů. Máme mnohaleté zkušenosti, ke každé zakázce přistupujeme profesionálně a respektujeme představy a přání klienta.

Poradíme a pomůžeme

Ručíme za kvalitu

Možnost dodání

Profesiální tým

Poskytujeme kvalitní práci od řezání a formátování plošných materiálů, až po kompletní olepování, CNC obrábění, nebo poradenství v oblasti služeb pro stolaře. Samozřejmostí je také rozvoz po okolí Ostravsku.